Új frekvenciát nyert a Magyar Katolikus Rádió

2016. július 06.

Huszadik helyi médiaszolgáltatási jogosultságát nyerte el, így már csaknem négymillió embert képes potenciálisan elérni.

Amit a frekvenciastratégiáról tudni érdemes

2016. május 26.

Az NMHH ismertette a 2016-2020 között érvényes nemzeti frekvenciaspektrum-stratégiát. A legfontosabb prioritás a mobil szélessávú szolgáltatások működési feltételeinek biztosítása, amely a földfelszíni sugárzás lekapcsolásával is összefügg.

Három helyi frekvenciát nyert el a Mária Rádió

2016. január 15.

Egyedüli pályázóként három helyi frekvenciát nyert el a Mária Rádió Frekvencia Kft. – tájékoztatott a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság.

Hiánypótlásokat kér a Médiatanács

2015. november 13.

A fővárosi 94,6 MHz-es frekvenciára egyetlen érvényes pályázat érkezett.

Ketten indulnak a Roxy Rádió egykori frekvenciájáért

2015. szeptember 11.

A 96.4-re a DJ FM és – az egykori rádióhoz nem kötődő - Danubius FM pályázik.

Médiatanács-reakció a Mértéknek és a TASZ-nak

2015. augusztus 18.

És aztán a Mérték ismét reagált. A téma a rádiós frekvenciák pályáztatásának gyakorlata és a kapcsolódó, közérdekű adatok igényléséről folyó per.

Frekvenciát nyert a Tilos és a Klasszik Rádió

2015. július 27.

A Médiatanács a nyári ülésezési szünet előtti utolsó ülésén 3 budapesti frekvencián is eredményt hirdetett.

A Trend FM nyert budapesti frekvenciát

2015. július 10.

A 94,2 MHz-re más érvényes ajánlat nem érkezett.

Rádiós ügyeket tárgyalt a Médiatanács

2015. május 13.

Megszületett a komlói helyi rádiós frekvenciapályázat eredménye, elfogadták az orosházi rádiós pályázat felhívástervezetét, és bírságot szabtak ki a budapesti Rádió Q-ra.

Véget ért a Beach Sports Festival

12 órája

Több mint 40 sportág kétezer versenyzője vett részt a hétvégén a nyár legnagyobb sportfesztiválján a Lupa Beachen. A Beach Sports Festival keretében a strandsportágak országos és regionális bajnokságait is megrendezték.

Megválasztották Magyarország Szépét

13 órája

Nagypál Krisztina lett Magyarország Szépe 2019-ben, a showműsorral egybekötött verseny döntőjét élőben közvetítette vasárnap a Duna Televízió és a Duna World csatorna - írja az MTI.

Toy Story 4 az amerikai mozis listák élén

14 órája

118 millió dolláros, vagyis 33,6 milliárd forintnak megfelelő hétvégi jegyárbevétellel nyerte meg az észak-amerikai mozis hétvégét a Pixar családi animációja, a Toy Story 4 - írja az MTI.